Actueel weer Emmen (emmerhout)
Laatste update: 2026-05-19 om 09:20 uur
| Temperatuur | 12.9 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.6 km/u uit ZZO |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1016.3 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 8.0 km/u om 08:30 u |
| Minimum temp. | 7.3 °C om 06:02 u |
| Maximum temp. | 12.9 °C om 09:19 u |
| Windchill | 12.9 °C |
| Hitte index | 12.9 °C |
| Dauwpunt | 11.3 °C |
| Luchtvochtigheid | 90.0 % |
| Zonnestraling | 464.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 464.0 W/m2 om 09:19 u |
| UV index | 1.6 |
| Max. UV index | 1.6 om 09:15 u |
| Zon op | 05:31 u |
| Zon onder | 21:29 u |