Actueel weer Zottegem (Erwetegem) (BMCBi)
Laatste update: 2026-05-15 om 08:10 uur
| Temperatuur | 7.0 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | km/u uit |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | km/u om u |
| Minimum temp. | 6.9 °C om u |
| Maximum temp. | 7.3 °C om u |
| Windchill | °C |
| Hitte index | 7.0 °C |
| Dauwpunt | 4.0 °C |
| Luchtvochtigheid | 81.2 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:55 u |
| Zon onder | 21:27 u |