Actueel weer Geraardsbergen (Moerbeke)
Laatste update: 2026-05-26 om 10:52 uur
| Temperatuur | 26.3 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 4.8 km/u uit OZO |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1027.9 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 12.9 km/u om 10:39 u |
| Minimum temp. | 13.8 °C om 05:37 u |
| Maximum temp. | 26.3 °C om 10:52 u |
| Windchill | 26.3 °C |
| Hitte index | 26.4 °C |
| Dauwpunt | 15.1 °C |
| Luchtvochtigheid | 50.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:42 u |
| Zon onder | 21:42 u |