Actueel weer Ninove-Outer (BMCBi)
Laatste update: 2026-05-30 om 11:30 uur
| Temperatuur | 20.7 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | km/u uit |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1018.3 hPa |
| Barometer trend | -0.1 |
| Maximale windsnelheid | km/u om u |
| Minimum temp. | 20.5 °C om u |
| Maximum temp. | 21.0 °C om u |
| Windchill | °C |
| Hitte index | 27.0 °C |
| Dauwpunt | 18.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 86.4 % |
| Zonnestraling | 522.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 692.0 W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:37 u |
| Zon onder | 21:46 u |