Actueel weer Florennes (PWSW)
Laatste update: 2026-03-31 om 18:01 uur * gegevens meer dan 29 uur oud!
| Temperatuur | 9.1 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 10.1 km/u uit NNW |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1027.4 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 0.0 km/u om 00:00 u |
| Minimum temp. | -0.5 °C om 08:00 u |
| Maximum temp. | 10.3 °C om 15:31 u |
| Windchill | 8.0 °C |
| Hitte index | 8.6 °C |
| Dauwpunt | 5.2 °C |
| Luchtvochtigheid | 77.0 % |
| Zonnestraling | 185.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 360.0 W/m2 om 10:31 u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 07:17 u |
| Zon onder | 20:12 u |