Actueel weer Genderen
Laatste update: 2026-05-27 om 13:01 uur * gegevens meer dan 2 uur oud!
| Temperatuur | 24.4 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 4.8 km/u uit O |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1025.1 hPa |
| Barometer trend | 0.0 |
| Maximale windsnelheid | 33.8 km/u om 16:53 u |
| Minimum temp. | 3.9 °C om 02:00 u |
| Maximum temp. | 32.8 °C om 16:05 u |
| Windchill | 26.0 °C |
| Hitte index | 23.8 °C |
| Dauwpunt | 15.3 °C |
| Luchtvochtigheid | 57.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:30 u |
| Zon onder | 21:38 u |