Actueel weer Gentbrugge
Laatste update: 2015-10-22 om 12:19 uur * gegevens meer dan 92862 uur oud!
| Temperatuur | °C |
| Neerslag | 1.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit ZW |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 0.0 km/u om 00:00 u |
| Minimum temp. | -39.4 °C om 03:59 u |
| Maximum temp. | -39.4 °C om 03:59 u |
| Windchill | °C |
| Hitte index | °C |
| Dauwpunt | °C |
| Luchtvochtigheid | % |
| Zonnestraling | 81.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 174.0 W/m2 om 12:04 u |
| UV index | 0.9 |
| Max. UV index | 1.3 om 12:01 u |
| Zon op | 08:19 u |
| Zon onder | 18:39 u |