Actueel weer Groningen (Oost)
Laatste update: 2016-05-04 om 11:50 uur * gegevens meer dan 86933 uur oud!
| Temperatuur | 15.5 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.4 km/u uit NNO |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1028.2 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 11.2 km/u om 09:18 u |
| Minimum temp. | 4.5 °C om 06:17 u |
| Maximum temp. | 16.4 °C om 11:24 u |
| Windchill | 15.5 °C |
| Hitte index | 15.5 °C |
| Dauwpunt | 6.2 °C |
| Luchtvochtigheid | 54.0 % |
| Zonnestraling | 863.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 868.0 W/m2 om 11:46 u |
| UV index | 4.1 |
| Max. UV index | 4.1 om 11:46 u |
| Zon op | 05:53 u |
| Zon onder | 21:08 u |