Actueel weer Haaksbergen
Laatste update: 2026-05-28 om 19:25 uur
| Temperatuur | 24.2 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit NO |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1023.4 hPa |
| Barometer trend | Dalend |
| Maximale windsnelheid | 18.0 km/u om 07:36 u |
| Minimum temp. | 9.3 °C om 05:33 u |
| Maximum temp. | 25.7 °C om 18:11 u |
| Windchill | 24.2 °C |
| Hitte index | 24.1 °C |
| Dauwpunt | 9.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 39.0 % |
| Zonnestraling | 185.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 872.0 W/m2 om 13:52 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 5.8 om 13:16 u |
| Zon op | 05:22 u |
| Zon onder | 21:40 u |