Actueel weer Hupsel (KNMI)
Laatste update: 2026-05-16 om 21:31 uur
| Temperatuur | 9.2 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 3.6 km/u uit ZW |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1020.5 hPa |
| Barometer trend | --- hPa/3hr |
| Maximale windsnelheid | km/u om u |
| Minimum temp. | °C om u |
| Maximum temp. | °C om u |
| Windchill | 9.0 °C |
| Hitte index | 9.0 °C |
| Dauwpunt | 5.5 °C |
| Luchtvochtigheid | 78.0 % |
| Zonnestraling | 2.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:36 u |
| Zon onder | 21:24 u |