Actueel weer Meddo
Laatste update: 2026-05-29 om 17:26 uur
| Temperatuur | 30.1 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 12.9 km/u uit ZW |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 1017.8 hPa |
| Barometer trend | Snel dalend |
| Maximale windsnelheid | 30.6 km/u om 16:31 u |
| Minimum temp. | 11.9 °C om 03:02 u |
| Maximum temp. | 31.9 °C om 16:17 u |
| Windchill | 29.9 °C |
| Hitte index | 32.9 °C |
| Dauwpunt | 21.2 °C |
| Luchtvochtigheid | 59.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:25 u |
| Zon onder | 21:43 u |