Actueel weer Winterswijk (Henxel)
Laatste update: 2026-05-14 om 18:18 uur
| Temperatuur | 7.6 °C |
| Neerslag | 7.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 3.2 km/u uit OZO |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 995.3 hPa |
| Barometer trend | Langzaam stijgend |
| Maximale windsnelheid | 22.5 km/u om 10:49 u |
| Minimum temp. | 6.2 °C om 03:15 u |
| Maximum temp. | 10.1 °C om 12:13 u |
| Windchill | 7.6 °C |
| Hitte index | 7.7 °C |
| Dauwpunt | 5.9 °C |
| Luchtvochtigheid | 89.0 % |
| Zonnestraling | 51.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 1237.0 W/m2 om 12:18 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 3.1 om 12:12 u |
| Zon op | 05:42 u |
| Zon onder | 21:18 u |