Actueel weer Winterswijk (Woold)
Laatste update: 2026-05-11 om 07:30 uur
| Temperatuur | 6.3 °C |
| Neerslag | 0.8 mm |
| Regensnelheid | 0.5 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 2.5 km/u uit NW |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1005.0 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 27.0 km/u om 00:09 u |
| Minimum temp. | 6.3 °C om 07:29 u |
| Maximum temp. | 9.5 °C om 00:08 u |
| Windchill | 6.3 °C |
| Hitte index | 6.3 °C |
| Dauwpunt | 2.6 °C |
| Luchtvochtigheid | 77.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 07:29 u |
| Zon op | 05:45 u |
| Zon onder | 21:14 u |