Actueel weer Haaksbergen
Laatste update: 2026-05-11 om 07:34 uur
| Temperatuur | 7.1 °C |
| Neerslag | 0.2 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 2.0 km/u uit NNW |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1004.8 hPa |
| Barometer trend | Dalend |
| Maximale windsnelheid | 23.0 km/u om 00:45 u |
| Minimum temp. | 7.1 °C om 07:12 u |
| Maximum temp. | 9.2 °C om 00:00 u |
| Windchill | 7.1 °C |
| Hitte index | 9.8 °C |
| Dauwpunt | 4.8 °C |
| Luchtvochtigheid | 85.0 % |
| Zonnestraling | 76.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 76.0 W/m2 om 07:33 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 05:45 u |
| Zon onder | 21:15 u |