Actueel weer Hardenberg (Jan Weitkamplaan)
Laatste update: 2017-09-08 om 21:40 uur * gegevens meer dan 76365 uur oud!
| Temperatuur | 14.3 °C |
| Neerslag | 19.3 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 14.7 km/u uit W |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 996.4 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 46.1 km/u om 09:26 u |
| Minimum temp. | 13.6 °C om 04:28 u |
| Maximum temp. | 15.5 °C om 15:54 u |
| Windchill | 13.0 °C |
| Hitte index | °C |
| Dauwpunt | 13.3 °C |
| Luchtvochtigheid | 94.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:56 u |
| Zon onder | 20:06 u |