Actueel weer Hendrik-Ido-Ambacht
Laatste update: 2013-09-07 om 12:11 uur * gegevens meer dan 110196 uur oud!
| Temperatuur | 19.2 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit NNW |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1017.3 hPa |
| Barometer trend | Langzaam stijgend |
| Maximale windsnelheid | 9.7 km/u om 11:35 u |
| Minimum temp. | 16.3 °C om 07:53 u |
| Maximum temp. | 19.2 °C om 12:08 u |
| Windchill | 19.2 °C |
| Hitte index | 19.3 °C |
| Dauwpunt | 13.3 °C |
| Luchtvochtigheid | 69.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 07:04 u |
| Zon onder | 20:15 u |