Actueel weer Kamerik
Laatste update: 2026-05-31 om 04:44 uur
| Temperatuur | 17.3 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 3.6 km/u uit NO |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1011.9 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 11.9 km/u om 01:16 u |
| Minimum temp. | 17.3 °C om 04:37 u |
| Maximum temp. | 19.2 °C om 00:56 u |
| Windchill | 17.3 °C |
| Hitte index | 17.3 °C |
| Dauwpunt | 14.0 °C |
| Luchtvochtigheid | 81.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 00:01 u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:26 u |
| Zon onder | 21:50 u |