Actueel weer Woerden
Laatste update: 2026-05-29 om 17:15 uur
| Temperatuur | 21.8 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 16.5 km/u uit NW |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 1019.9 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 37.0 km/u om 16:58 u |
| Minimum temp. | 17.0 °C om 05:51 u |
| Maximum temp. | 30.6 °C om 13:40 u |
| Windchill | 21.8 °C |
| Hitte index | 22.8 °C |
| Dauwpunt | 17.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 76.0 % |
| Zonnestraling | 18.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 914.0 W/m2 om 13:18 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 3.2 om 13:06 u |
| Zon op | 07:53 u |
| Zon onder | 20:01 u |