Actueel weer Kapelle op den Bos
Laatste update: 2026-04-05 om 18:21 uur
| Temperatuur | 14.1 °C |
| Neerslag | 0.4 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 14.5 km/u uit ZZW |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 1020.7 hPa |
| Barometer trend | Langzaam stijgend |
| Maximale windsnelheid | 46.7 km/u om 15:07 u |
| Minimum temp. | 10.4 °C om 08:20 u |
| Maximum temp. | 15.4 °C om 16:40 u |
| Windchill | 12.5 °C |
| Hitte index | 13.3 °C |
| Dauwpunt | 5.9 °C |
| Luchtvochtigheid | 58.0 % |
| Zonnestraling | 79.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 933.0 W/m2 om 14:36 u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 07:07 u |
| Zon onder | 20:21 u |