Actueel weer Kapelle op den Bos
Laatste update: 2026-05-21 om 02:51 uur
| Temperatuur | 13.2 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 4.8 km/u uit ZW |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1027.2 hPa |
| Barometer trend | Langzaam stijgend |
| Maximale windsnelheid | 25.7 km/u om 01:07 u |
| Minimum temp. | 13.2 °C om 02:49 u |
| Maximum temp. | 15.2 °C om 00:00 u |
| Windchill | 13.2 °C |
| Hitte index | 13.2 °C |
| Dauwpunt | 11.1 °C |
| Luchtvochtigheid | 87.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 00:00 u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:45 u |
| Zon onder | 21:34 u |