Actueel weer Londerzeel
Laatste update: 2026-05-16 om 22:31 uur
| Temperatuur | 11.5 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 5.0 km/u uit ZW |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1010.9 hPa |
| Barometer trend | Langzaam stijgend |
| Maximale windsnelheid | 16.0 km/u om 13:42 u |
| Minimum temp. | 3.0 °C om 05:28 u |
| Maximum temp. | 14.4 °C om 17:21 u |
| Windchill | 11.5 °C |
| Hitte index | 11.5 °C |
| Dauwpunt | 6.6 °C |
| Luchtvochtigheid | 72.0 % |
| Zonnestraling | 1.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:52 u |
| Zon onder | 21:28 u |