Actueel weer Leeuwarden (oost)
Laatste update: 2011-07-27 om 10:51 uur * gegevens meer dan 128789 uur oud!
| Temperatuur | 18.7 °C |
| Neerslag | 0.2 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 3.2 km/u uit NO |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1019.2 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 11.3 km/u om 10:44 u |
| Minimum temp. | 11.9 °C om 05:06 u |
| Maximum temp. | 18.7 °C om 10:44 u |
| Windchill | 18.7 °C |
| Hitte index | 19.2 °C |
| Dauwpunt | 15.2 °C |
| Luchtvochtigheid | 80.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:45 u |
| Zon onder | 21:40 u |