Actueel weer Leidschendam
Laatste update: 2026-05-28 om 00:54 uur
| Temperatuur | 15.3 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 7.9 km/u uit ONO |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1027.2 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 20.9 km/u om 00:39 u |
| Minimum temp. | 15.3 °C om 00:53 u |
| Maximum temp. | 16.2 °C om 00:03 u |
| Windchill | 15.3 °C |
| Hitte index | 15.3 °C |
| Dauwpunt | 11.7 °C |
| Luchtvochtigheid | 79.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:31 u |
| Zon onder | 21:48 u |