Actueel weer Zoetermeer (Meerzicht)
Laatste update: 2026-05-19 om 08:13 uur
| Temperatuur | 10.9 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 6.4 km/u uit Z |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1015.2 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 17.7 km/u om 07:40 u |
| Minimum temp. | 8.6 °C om 04:57 u |
| Maximum temp. | 10.9 °C om 08:12 u |
| Windchill | 10.4 °C |
| Hitte index | 10.9 °C |
| Dauwpunt | 9.0 °C |
| Luchtvochtigheid | 88.0 % |
| Zonnestraling | 142.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 142.0 W/m2 om 08:09 u |
| UV index | 0.5 |
| Max. UV index | 0.5 om 08:10 u |
| Zon op | 05:42 u |
| Zon onder | 21:36 u |