Actueel weer Lelystad (Bataviahaven)
Laatste update: 2026-03-31 om 03:27 uur
| Temperatuur | 7.3 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 25.7 km/u uit W |
| Windkracht | 4 bft - Matig |
| Barometer | 1023.6 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 30.6 km/u om 02:54 u |
| Minimum temp. | 6.8 °C om 00:02 u |
| Maximum temp. | 7.3 °C om 02:17 u |
| Windchill | 0.0 °C |
| Hitte index | °C |
| Dauwpunt | 4.7 °C |
| Luchtvochtigheid | 83.9 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 07:35 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 07:35 u |
| Zon op | 07:15 u |
| Zon onder | 20:11 u |