Actueel weer Almere-Buiten
Laatste update: 2026-05-30 om 00:45 uur
| Temperatuur | 15.9 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit N |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1023.2 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 0.0 km/u om 00:43 u |
| Minimum temp. | 15.9 °C om 00:44 u |
| Maximum temp. | 16.3 °C om 00:04 u |
| Windchill | 15.9 °C |
| Hitte index | 15.9 °C |
| Dauwpunt | 14.1 °C |
| Luchtvochtigheid | 89.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 00:43 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:43 u |
| Zon op | 05:24 u |
| Zon onder | 21:49 u |