Actueel weer Almere Buiten
Laatste update: 2026-05-11 om 07:32 uur
| Temperatuur | 8.3 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 3.2 km/u uit NW |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1006.0 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 17.6 km/u om 00:51 u |
| Minimum temp. | 8.1 °C om 05:23 u |
| Maximum temp. | 9.9 °C om 00:00 u |
| Windchill | 8.3 °C |
| Hitte index | 8.3 °C |
| Dauwpunt | 3.1 °C |
| Luchtvochtigheid | 70.0 % |
| Zonnestraling | 91.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 91.0 W/m2 om 07:26 u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:49 u |
| Zon onder | 21:21 u |