Actueel weer Almere
Laatste update: 2026-04-25 om 11:03 uur
| Temperatuur | 9.8 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 1.6 km/u uit NW |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1022.7 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 7.9 km/u om 10:37 u |
| Minimum temp. | 6.2 °C om 06:23 u |
| Maximum temp. | 9.8 °C om 11:02 u |
| Windchill | 9.8 °C |
| Hitte index | 9.8 °C |
| Dauwpunt | 6.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 79.0 % |
| Zonnestraling | 102.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 543.0 W/m2 om 11:00 u |
| UV index | 0.7 |
| Max. UV index | 1.3 om 10:53 u |
| Zon op | 06:21 u |
| Zon onder | 20:56 u |