Actueel weer Leupegem-Oudenaarde
Laatste update: 2018-08-03 om 22:06 uur * gegevens meer dan 68466 uur oud!
| Temperatuur | 23.1 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit ZW |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1020.1 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 41.8 km/u om 17:36 u |
| Minimum temp. | 13.2 °C om 06:13 u |
| Maximum temp. | 34.8 °C om 16:25 u |
| Windchill | 23.1 °C |
| Hitte index | 23.1 °C |
| Dauwpunt | 14.1 °C |
| Luchtvochtigheid | 57.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 00:00 u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:16 u |
| Zon onder | 21:29 u |