Actueel weer Loppersum
Laatste update: 2012-12-31 om 21:50 uur * gegevens meer dan 117452 uur oud!
| Temperatuur | 9.4 °C |
| Neerslag | 3.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 7.7 km/u uit ZW |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 998.0 hPa |
| Barometer trend | Dalend |
| Maximale windsnelheid | 23.9 km/u om 03:25 u |
| Minimum temp. | 8.4 °C om 00:00 u |
| Maximum temp. | 10.2 °C om 18:04 u |
| Windchill | 7.8 °C |
| Hitte index | 9.4 °C |
| Dauwpunt | 3.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 66.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:59 u |
| Zon onder | 07:06 u |