Actueel weer Roodeschool
Laatste update: 2026-05-28 om 08:12 uur
| Temperatuur | 12.6 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 6.9 km/u uit NNO |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1027.5 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 16.9 km/u om 00:34 u |
| Minimum temp. | 6.5 °C om 05:53 u |
| Maximum temp. | 12.6 °C om 08:11 u |
| Windchill | 12.4 °C |
| Hitte index | 12.6 °C |
| Dauwpunt | 8.3 °C |
| Luchtvochtigheid | 75.0 % |
| Zonnestraling | 348.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 348.0 W/m2 om 08:10 u |
| UV index | 0.8 |
| Max. UV index | 0.8 om 08:11 u |
| Zon op | 05:17 u |
| Zon onder | 21:45 u |