Actueel weer Delfzijl
Laatste update: 2026-05-12 om 02:40 uur
| Temperatuur | 5.7 °C |
| Neerslag | 2.4 mm |
| Regensnelheid | 1.4 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 4.7 km/u uit NO |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1004.7 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 38.5 km/u om 00:02 u |
| Minimum temp. | 5.6 °C om 02:20 u |
| Maximum temp. | 6.6 °C om 00:16 u |
| Windchill | 5.7 °C |
| Hitte index | 5.7 °C |
| Dauwpunt | 4.2 °C |
| Luchtvochtigheid | 90.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 00:00 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 05:37 u |
| Zon onder | 21:20 u |