Actueel weer Scheemda
Laatste update: 2026-05-19 om 09:00 uur
| Temperatuur | 12.9 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 3.2 km/u uit OZO |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1016.1 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 13.0 km/u om 08:12 u |
| Minimum temp. | 7.0 °C om 05:43 u |
| Maximum temp. | 12.9 °C om 09:00 u |
| Windchill | 12.9 °C |
| Hitte index | 12.8 °C |
| Dauwpunt | 9.9 °C |
| Luchtvochtigheid | 82.0 % |
| Zonnestraling | 459.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 00:00 u |
| UV index | 1.4 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 05:27 u |
| Zon onder | 21:31 u |