Actueel weer Wagenborgen
Laatste update: 2026-05-18 om 14:20 uur
| Temperatuur | 14.3 °C |
| Neerslag | 6.9 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 6.9 km/u uit Z |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1012.8 hPa |
| Barometer trend | Langzaam stijgend |
| Maximale windsnelheid | 11.5 km/u om 11:33 u |
| Minimum temp. | 9.0 °C om 03:47 u |
| Maximum temp. | 14.8 °C om 14:14 u |
| Windchill | 14.3 °C |
| Hitte index | 14.3 °C |
| Dauwpunt | 7.8 °C |
| Luchtvochtigheid | 65.0 % |
| Zonnestraling | 341.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | 3.0 |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:29 u |
| Zon onder | 21:30 u |