Actueel weer Lovenjoel
Laatste update: 2011-07-04 om 06:18 uur * gegevens meer dan 130572 uur oud!
| Temperatuur | 8.7 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit N |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1014.8 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 4.8 km/u om 00:03 u |
| Minimum temp. | 8.6 °C om 05:41 u |
| Maximum temp. | 14.1 °C om 00:00 u |
| Windchill | 8.7 °C |
| Hitte index | 8.8 °C |
| Dauwpunt | 7.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 92.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:09 u |
| Zon onder | 22:32 u |