Actueel weer Wilsele
Laatste update: 2026-05-28 om 17:40 uur
| Temperatuur | 29.8 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 1.4 km/u uit O |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1023.4 hPa |
| Barometer trend | Langzaam dalend |
| Maximale windsnelheid | 7.9 km/u om 14:00 u |
| Minimum temp. | 15.1 °C om 06:04 u |
| Maximum temp. | 29.8 °C om 17:40 u |
| Windchill | 29.8 °C |
| Hitte index | 29.4 °C |
| Dauwpunt | 14.7 °C |
| Luchtvochtigheid | 40.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:35 u |
| Zon onder | 21:41 u |