Actueel weer Haacht
Laatste update: 2026-04-30 om 12:33 uur
| Temperatuur | 17.7 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 12.8 km/u uit ONO |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 1025.9 hPa |
| Barometer trend | gelijkblijvend |
| Maximale windsnelheid | 43.5 km/u om 13:01 u |
| Minimum temp. | 0.0 °C om 10:48 u |
| Maximum temp. | 21.4 °C om 16:41 u |
| Windchill | 17.7 °C |
| Hitte index | 17.7 °C |
| Dauwpunt | 1.2 °C |
| Luchtvochtigheid | 33.0 % |
| Zonnestraling | 791.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 812.0 W/m2 om 13:36 u |
| UV index | 4.0 |
| Max. UV index | 4.1 om 13:10 u |
| Zon op | 06:16 u |
| Zon onder | 21:01 u |