Actueel weer Maaseik
Laatste update: 2026-05-19 om 08:59 uur
| Temperatuur | 11.4 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 12.0 km/u uit ZZO |
| Windkracht | 3 bft - Matig |
| Barometer | 1017.0 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 23.8 km/u om 08:57 u |
| Minimum temp. | 7.1 °C om 03:29 u |
| Maximum temp. | 11.4 °C om 08:57 u |
| Windchill | 10.5 °C |
| Hitte index | 11.4 °C |
| Dauwpunt | 8.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 82.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | 0.9 |
| Max. UV index | 0.9 om 08:57 u |
| Zon op | 05:41 u |
| Zon onder | 21:26 u |