Actueel weer Markelo
Laatste update: 2026-05-17 om 20:30 uur
| Temperatuur | 12.3 °C |
| Neerslag | 0.2 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 9.1 km/u uit W |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1012.9 hPa |
| Barometer trend | Langzaam stijgend |
| Maximale windsnelheid | 13.0 km/u om 12:19 u |
| Minimum temp. | 5.3 °C om 01:17 u |
| Maximum temp. | 15.8 °C om 16:29 u |
| Windchill | 12.3 °C |
| Hitte index | 12.3 °C |
| Dauwpunt | 9.8 °C |
| Luchtvochtigheid | 85.0 % |
| Zonnestraling | 1.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:37 u |
| Zon onder | 21:26 u |