Actueel weer Markelo
Laatste update: 2026-05-19 om 08:55 uur
| Temperatuur | 12.8 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 6.3 km/u uit ZO |
| Windkracht | 2 bft - Zwak |
| Barometer | 1016.8 hPa |
| Barometer trend | Langzaam stijgend |
| Maximale windsnelheid | 7.3 km/u om 08:29 u |
| Minimum temp. | 6.8 °C om 05:42 u |
| Maximum temp. | 12.8 °C om 08:52 u |
| Windchill | 12.8 °C |
| Hitte index | 12.8 °C |
| Dauwpunt | 10.7 °C |
| Luchtvochtigheid | 87.0 % |
| Zonnestraling | 291.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | 1.0 |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:34 u |
| Zon onder | 21:29 u |