Actueel weer Rijssen (west)
Laatste update: 2026-05-19 om 08:58 uur
| Temperatuur | 12.4 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit ONO |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1014.6 hPa |
| Barometer trend | |
| Maximale windsnelheid | 0.0 km/u om 00:00 u |
| Minimum temp. | 5.6 °C om 05:31 u |
| Maximum temp. | 12.4 °C om 08:58 u |
| Windchill | 21.0 °C |
| Hitte index | °C |
| Dauwpunt | 10.1 °C |
| Luchtvochtigheid | 86.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 05:33 u |
| Zon onder | 21:28 u |