Actueel weer Meerkerk
Laatste update: 2026-04-21 om 13:39 uur * gegevens meer dan 830 uur oud!
| Temperatuur | 13.6 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 4.8 km/u uit NO |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1025.4 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 14.5 km/u om 03:07 u |
| Minimum temp. | 5.1 °C om 06:55 u |
| Maximum temp. | 13.6 °C om 13:39 u |
| Windchill | 13.6 °C |
| Hitte index | 12.4 °C |
| Dauwpunt | 2.5 °C |
| Luchtvochtigheid | 47.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:31 u |
| Zon onder | 20:48 u |