Actueel weer IJsselstein (Oost)
Laatste update: 2026-04-30 om 04:00 uur
| Temperatuur | 10.7 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit Z |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1025.6 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 0.0 km/u om 07:03 u |
| Minimum temp. | 10.7 °C om 03:53 u |
| Maximum temp. | 13.2 °C om 00:00 u |
| Windchill | 10.7 °C |
| Hitte index | 10.7 °C |
| Dauwpunt | -0.2 °C |
| Luchtvochtigheid | 47.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 00:00 u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:12 u |
| Zon onder | 21:02 u |