Actueel weer Maarssen
Laatste update: 2026-05-28 om 17:44 uur
| Temperatuur | 27.5 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 2.1 km/u uit ZZO |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1024.1 hPa |
| Barometer trend | Langzaam dalend |
| Maximale windsnelheid | 9.3 km/u om 03:08 u |
| Minimum temp. | 11.2 °C om 05:34 u |
| Maximum temp. | 28.3 °C om 16:59 u |
| Windchill | 0.0 °C |
| Hitte index | 26.7 °C |
| Dauwpunt | 8.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 30.0 % |
| Zonnestraling | 406.4 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 779.0 W/m2 om 11:24 u |
| UV index | 3.0 |
| Max. UV index | 7.0 om 11:19 u |
| Zon op | 05:26 u |
| Zon onder | 21:48 u |