Actueel weer Middelburg
Laatste update: 2012-08-01 om 17:00 uur * gegevens meer dan 121105 uur oud!
| Temperatuur | 25.8 °C |
| Neerslag | 0.3 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 2.4 km/u uit N |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1009.9 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 17.2 km/u om 12:28 u |
| Minimum temp. | 14.4 °C om 05:34 u |
| Maximum temp. | 27.9 °C om 14:31 u |
| Windchill | 25.8 °C |
| Hitte index | 26.8 °C |
| Dauwpunt | 17.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 60.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 06:07 u |
| Zon onder | 21:34 u |