Actueel weer Mignault
Laatste update: 2016-03-06 om 08:37 uur * gegevens meer dan 89601 uur oud!
| Temperatuur | 2.1 °C |
| Neerslag | 2.8 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 32.0 km/u uit W |
| Windkracht | 5 bft - Vrij krachtig |
| Barometer | 1000.8 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 70.9 km/u om 04:19 u |
| Minimum temp. | 2.1 °C om 07:31 u |
| Maximum temp. | 2.9 °C om 00:00 u |
| Windchill | -3.3 °C |
| Hitte index | 2.1 °C |
| Dauwpunt | 1.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 95.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 07:15 u |
| Zon onder | 18:34 u |