Actueel weer Nagele
Laatste update: 2011-12-30 om 20:10 uur * gegevens meer dan 126261 uur oud!
| Temperatuur | 3.6 °C |
| Neerslag | 1.4 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit N |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1010.6 hPa |
| Barometer trend | Gelijk blijvend |
| Maximale windsnelheid | 0.0 km/u om 16:24 u |
| Minimum temp. | 3.6 °C om 19:20 u |
| Maximum temp. | 7.1 °C om 13:47 u |
| Windchill | 3.6 °C |
| Hitte index | 3.6 °C |
| Dauwpunt | 2.4 °C |
| Luchtvochtigheid | 92.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | |
| Max. UV index | om u |
| Zon op | 09:34 u |
| Zon onder | 17:16 u |