Actueel weer Ninove
Laatste update: 2014-09-29 om 22:48 uur * gegevens meer dan 102164 uur oud!
| Temperatuur | 16.8 °C |
| Neerslag | 3.8 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 2.1 km/u uit NW |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1023.0 hPa |
| Barometer trend | Langzaam stijgend |
| Maximale windsnelheid | 12.9 km/u om 12:06 u |
| Minimum temp. | 10.4 °C om 05:30 u |
| Maximum temp. | 18.4 °C om 18:28 u |
| Windchill | 16.8 °C |
| Hitte index | 16.8 °C |
| Dauwpunt | 16.5 °C |
| Luchtvochtigheid | 98.0 % |
| Zonnestraling | 0.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 0.0 W/m2 om 00:00 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 07:42 u |
| Zon onder | 19:27 u |