Actueel weer Noordwijk
Laatste update: 2017-08-14 om 12:07 uur * gegevens meer dan 76857 uur oud!
| Temperatuur | 20.6 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 1.6 km/u uit ZO |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1019.0 hPa |
| Barometer trend | Langzaam dalend |
| Maximale windsnelheid | 11.3 km/u om 09:38 u |
| Minimum temp. | 13.9 °C om 06:32 u |
| Maximum temp. | 20.6 °C om 12:06 u |
| Windchill | 20.6 °C |
| Hitte index | 21.3 °C |
| Dauwpunt | 16.6 °C |
| Luchtvochtigheid | 78.0 % |
| Zonnestraling | 504.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 504.0 W/m2 om 12:05 u |
| UV index | 4.4 |
| Max. UV index | 4.4 om 12:07 u |
| Zon op | 06:24 u |
| Zon onder | 21:08 u |