Actueel weer Nootdorp
Laatste update: 2012-03-05 om 08:00 uur * gegevens meer dan 123441 uur oud!
| Temperatuur | 8.8 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 0.0 km/u uit N |
| Windkracht | 0 bft - Windstil |
| Barometer | 1011.0 hPa |
| Barometer trend | Stijgend |
| Maximale windsnelheid | 0.0 km/u om 07:11 u |
| Minimum temp. | 8.8 °C om 00:00 u |
| Maximum temp. | 8.8 °C om 00:00 u |
| Windchill | 8.8 °C |
| Hitte index | 8.8 °C |
| Dauwpunt | 8.5 °C |
| Luchtvochtigheid | 98.0 % |
| Zonnestraling | W/m2 |
| Maximale zonnestraling | W/m2 om u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 0.0 om 00:00 u |
| Zon op | 07:08 u |
| Zon onder | 19:14 u |